Jedna od najčešćih potreba naših ljudi koji se naseljavaju u Beč, jeste prevodilac ili sudski tumač.

Često je potrebno, da se zarad ostvarivanja administrativnih prava određeni dokumenti prevedu na nemački jezik.

Takve prevode smeju raditi isključivo zakleti tumači, koji su ovlašćeni od strane vlasti Republike Austrije.

Ovo je lista naših prevodilaca i sudskih tumača u Beču. Pretraga se vrši tako što u polje unesete broj opštine ili ime i prezime.

BezirkIme i prezimeAdresaKontakt

1040

Emilija Saghafi-Donovski

Seisgasse 14/2/14
+43 1 5058493
emilija.saghafi-donovski@inode.at

1050

Mira Bayr-Varga

Margaretenstrasse 151
+43 1 5443609
uebersetzungen-varga@chello.at

1060

Alexandra Macejin

Nelkengasse 6A/26
+43 1 5870728
alexandra.macejin@yahoo.com

1030

Sussane Oroz

Marxergasse 17/1/23
+43 1 4925011
s.oroz@speed.at

1160

Anabela Kukla

Hubergasse 9/4
+43 699 17195065
kukla.anabela@gmail.com

1050

Margareta Mikula

Siebenbrunnenplatz 3/13
+43 676 3409584
margaretha.mikula1@chello.at

1210

Andrea Kinda-Berlakovich

Überfuhrstrasse 35/4/12
+43 1 2718980
andrea.kinda@univie.ac.at

1190

Ivana Miljković

Sieveringerstrasse 259
+43 664 2109085
ivanami@a1.net

1130

Anna Maria Jahns-Milodanović

Bergenstammgasse 9b/4
+43 1 8766194
Jahns-Milodanovic@A1.net

1200

Sandra Harbas

Forsthausgasse 16-20/19/14
+43 660 3121465
sandra@sandraharbas.com

1030

Milka Stojanović

Barichgasse 32/11
+43 1 9202307
milka.stojanovic@chello.at

1070

Klaudija Bilić-Selmanović

Neubaugasse 29/2/2/26
+43 676 5580331
klaudija_bilic@hotmail.com

1090

Ana Galić

Müllnergasse 4
+43 1 3192260
office@anagalic.at

1090

Pero Križanac

Alser Straße 52/1
+43 1 4063285
uebersetzungsbuero.krizanac@aon.at

1210

Vladimir Čamba

Scheffelstrasse 11/3/20
+43 1 2726937
camba@chello.at

1020

Andrej Živanović

Vereinsgasse 27/1
+43 1 9681190
office@zivanovic.at

1040

Helmut Lagor

Prinz-Eugen-Strasse 80
+43 1 5053145
hlg@inode.at

1070

Sladjana Fuentes-Contreras

Burggasse 6-8/1/7
+43 1 5247062
sladjana.fuentes-contreras@chello.at

1010

Karl Smolle

Opernring 1/R 443-444
+43 1 5337371
office@smolle.at

1130

Snežana Aufmesser

Hermesstrasse 79

+43 1 8043785

1010

Halil Kapić

Fleischmarkt 1 (REGUS) 6.Stock
+43 699 10648108
halil_kapic@hotmail.com

1110

Slavko Ninić

Medwedweg 11/1.14
+43 1 5223132
slavko@tschuschenkapelle.at

1190

Peter Huisza

Döblinger Hauptstrasse 82/7
+43 1 3683564
peter.huisza@aon.at

1010

Donka Viden

Wipplingerstrasse 22/Top 5
+43 1 533215616
viden.donka@dr-viden.com

1020

Ivana Havelka

Darwingasse 21/22
+43 650 5709945
office@gerichtsdolmetscherin.at

1090

Katarina Križanac

Alser Straße 52/1
+43 650 5709945
katarina.krizanac@gmail.com

1020

Jasmina Janković

Am Tabor 18/2
+43 699 19424508
jasmina.jankovic@chello.at

1070

Sead Benca

Seidengasse 25/2b
+43 1 5127191
sead.benca@gmx.at

1020

Sanja Dittes

Engerthstrasse 249-253/13/5
+43 680 3213417
dittes@artemlingua.at

1010

Aleksandra Miljevic-Petrikić

Schmerlingplatz 11
+43 660 4753243
a.miljevic11@gmail.com

1230

Tatjana Penava

Anton Baumgartner Straße 44/C8/1703
+43 1 6677658
tatjana.penava@aon.at

1230

Jovanka Perić

Breitenfurterstraße 308/3/8
+43 664 2889914
jovanka_peric@yahoo.de

1160

Goran Šarac

Koppstraße 103/3007
+43 664 3023413
goran.sarac@gmx.at

1200

Ana Suljkanović

Leithastraße 22
+43 699 11219633
ana_paleksic@hotmail.com

1100

Felix Tomschizek

Rotenhofgasse 17/3
+43 1 6035141
multilingua@netway.at

1190

Sonja Varga

Neustift am Walde 20
+43 1 5443609
dolmetscherin.sonjavarga@gmail.com

1060

Milena Veličković

Schmalzhofgasse 28/3
+43 699 17432599
prof.velickovic@gmail.com

1080

Susanna Zaradić

Albertgasse 32/11
+43 1 4052750
susanna.zaradic@chello.at

Tekst pravno uskladila: pravnik Danijela Todorović